Mandale

MANDALA
Twój duchowy przyjaciel
ROZWÓJ DUCHOWY, MANDALE, MEDYTACJA, AFIRMACJE

> Medytacja z Mandalą

Mandale

Afirmacje i Mandale

Mandale jako Muzyczne Medytacje

Galeria

Rozwój Duchowy
Afirmacje
Medytacja
Modlitwa z Mocą
Oczyszczanie Umysłu
Relaks i oddech
Blog - Droga Duszy

Rozwój Osobisty

Księga Gości
Mandala - Blog
O mnie
Linki
TOP

Mandale:

Mandala - Rozwój Duchowy
Mandala
- Rozwój Duchowy

Mandala - Radosny Spokój
Mandala
- Radosny Spokój

Zapraszam na nową stronę:
Mandala do kolorowania
Mandala do kolorowania

Afirmacje

To pozytywne myśli
Kiedy powtarzasz je systematycznie, wtedy przyswajasz je sobie i wpływają one korzystnie na Ciebie, na Twoje życie i otoczenie.

Afirmować możesz w różny sposób:
pisząc afirmacje, czytając je, śpiewając, tańcząc, malując, mówiąc do siebie, do lustra, do innych, słuchając od innych, słuchając nagranych afirmacji (również przez sen), myśląc je, umieszczając je napisane w widocznym miejscu, bądź w ukryciu gdzie często masz z nimi kontakt i jeszcze inaczej, jak tylko przyjdzie Ci do głowy z serca.

W afirmowaniu ważne są Twoje uczucia
Czuj to co afirmujesz. Na początku nie zawsze może Ci to wychodzić i nie zrażaj się tym, tylko po prostu dąż do poczucia treści i celu afirmacji. Istotny w procesie afirmowania jest również Twój stan umysłu i ciała, to jest relaks, spokój i koncentracja na temacie afirmacji. Jednak nie tłum emocji i doznań w ciele podczas afirmowania, tylko z miłością obserwuj je.

Serdecznie polecam metodę z lustrem
Mów do swojego odbicia w lustrze:

Kocham Cię (tu powiedz swoje imię), zależy mi na Tobie, podobasz mi się, zależy mi na tym żebyś był szczęśliwy, ufam, że Ci się uda

Najważniejsze jest to pierwsze: KOCHAM CIĘ, resztę mów co czujesz, co byś chciał powiedzieć swojemu najlepszemu przyjacielowi, komuś na kim Ci bardzo zależy. Patrz sobie głęboko w oczy. Bez pośpiechu. Powtarzaj to codziennie.

Afirmacje możesz też pisać
Twórz je w czasie teraźniejszym i umieszczaj swoje imię, np.:

Ja Radek jestem wartościowy i świat mi sprzyja. (x5)

Żebyś nie tłumił reakcji i nie hipnotyzował się, pisz afirmacje dzieląc kartkę na dwie części, jedną część dla afirmacji, a drugą dla reakcji jakie Ci się nasuną - myśli, uczucia, opisz doznania w ciele. Napisz afirmację na przykład 5 razy, potem tą samą afirmację napisz 5 razy w drugiej osobie:

Ty Radek jesteś wartościowy i świat ci sprzyja (x5)

- bo inni mówili do Ciebie różne negatywne kłamstwa tak długo aż przyjąłeś je jako normalne i prawdziwe, nawet nieświadomy ich pochodzenia. Na szczęście podświadomości wystarczy, że sam będziesz jej odpowiednio wytrwale z miłością powtarzał, że jest inaczej, a ona w to uwierzy i zgodzi się z tym. Następnie 5 razy w trzeciej osobie:

On Radek jest wartościowy i świat mu sprzyja (x5)

- bo podsłuchiwałeś opinie innych o Tobie i o świecie, często negatywne i nieprawdziwe. Tworzyłeś na ich podstawie swój światopogląd i samoocenę.

WAŻNE: po każdym napisaniu afirmacji, pisz w tzw. "kolumnie reakcji" (albo pod afirmacją) pierwszą myśl, skojarzenie, to co Ci przyjdzie do głowy, co poczujesz - uwolnisz w ten sposób emocje i opory przed realizacją afirmacji i dowiesz się co na temat danej afirmacji uważa Twoja Podświadomość

Dzięki afirmacjom uzdrowisz i podniesiesz swoją samoocenę, odkłamiesz swoje widzenie świata,
a co za tym idzie, poprawisz warunki swojego życia.

Na początku
najlepiej zacznij od sprawdzonych uniwersalnych afirmacji, albo zwrócić się o pomoc do kompetentnej osoby. Pisz swoją afirmację do skutku, do zrealizowania się jej treści w życiu, chyba że szczerze poczujesz że jest inna ważniejsza na ten czas afirmacja.

Afirmując uzdrowisz siebie,
swoje życie i swoje relacje z ludźmi. Wykreujesz sobie wspaniałą pracę, to znaczy, będziesz robił to co najbardziej lubisz, a inni będą Ci za to płacić. Afirmowanie pomoże Ci też stworzyć wspaniały związek partnerski, pełen miłości z wzajemnością, pełen wolności i szacunku. Możesz sobie wyafirmować wszystko - wszystko co jest zgodne z Najwyższym Dobrem Twoim i innych.

Pracuj nad swoimi afirmacjami uczciwie i sumiennie, bo one tak będą pracowały na Ciebie.

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Radek Dobke Pozytywna

MANDALA - Twój duchowy przyjaciel
ROZWÓJ DUCHOWY, MANDALE, MEDYTACJA, AFIRMACJE

kontakt e-mail

obraz mandali
mandala